TOM CRUISE VAIDINS „STAR WARS VII“?

The Sun
2014.06.26
Tom Cruise

Tom Cruise

London. Tom Cruise (51) tariamai nori gauti vaidmenį filme „Star Wars VII“ („Žvaigždžių Karai VII“). PlayRadio.lt skelbia, kad aktorius jau susitiko su filmo režisieriumi J. J. Abrams (47).

Britų „The Sun“ situaciją žinantis šaltinis papasakojo: „Tom jau daugiau nei savaitę yra Londone, kur susitijo su J. J. ir kitais kai kuriais žmonėmis iš ‘Star Wars’. Šeštadienio (21.06) vakarą jie visi susitiko pavalgyti ir išgerti ‘Belgravia’ viešbutyje. J. J. prodiusavo ‘Mission: Impossible – Ghost Protocol’ ir jam patiko dirbti su Tom“. Ar Tom Cruise iš tikrųjų galėjo gauti nedidelį vaidmenį „Star Wars“, lieka neaišku.

Septintoji mokslinės fantastikos saga kino teatrus pasieks 2015 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*