TOM BECK GRĮŽTA Į „KOBRA 11“ (VIDEO)

Bild, RTL
2019.09.11
Daniel Roesner (35), Tom Beck & Erdoğan Atalay

Daniel Roesner (35), Tom Beck & Erdoğan Atalay

Köln. Rolės Ben Jäger aktorius Tom Beck (41) grįžta į kultinį vokiečių TV serialą „Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei“ („Kobra 11“).

Rugsėjo 12 d. per RTL prasideda naujasis serialo sezonas. Jame Beck pasirodys po šešerių metų pertraukos. Pirmoje iš 10 serijų bus toks siužetas: Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay, 52)) prieš savo 50-ąjį jubiliejų išeina iš autobanų policijos. O tada pasirodo seniai prarastas draugas: Semir buvęs partneris Ben Jäger (Tom Beck).

2013 m. vasarą Beck suvaidino paskutinėje savo serijoje „Kobra 11“. Dabar jis vėl pasirodys seriale. Be abejo, jis džiaugiasi: „Jaučiuosi tarsi sugrįžęs namo“.

Nors praėjo ne vieneri metai, Tom Beck nesijaučia, kad kada nors būtų išvykęs. Laikraščiui „Bild“ jis sakė: „Čia niekas nepasikeitė. Komanda prieš ir už kameros tebėra ta pati“.

Kai jo agentūra užklausė, ar jis nori vėl vaidinti „Kobra 11“, Beck nereikėjo ilgai galvoti, praneša RTL. „Džiaugiuosi, kad dabar viskas pavyko“, – sako Tom Beck.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*