„TOKIO HOTEL“ NAUJA DAINA YRA APIE HEIDI KLUM IR TOM KAULITZ MEILĘ (VIDEO)

noizz
2019.12.02
Heidi Klum, Tom & Bill Kaulitz

Heidi Klum, Tom & Bill Kaulitz

Berlin. Lapkritį pasirodė naujas „Tokio Hotel“ singlas „Chateau“. Interviu su „noizz“ Bill Kaulitz (30) atskleidė apie ką yra ši daina.

Jis sakė: „Dainą sukūrėme jau seniai. Įrašėme ją praėjusių metų gegužę ir ją jau grojome ture. Tai yra daina iš albumo – albumas pasirodys tik kitais metais. Jo žanras – pop. Daina yra Tom (30) ir Heidi (46) meilės istorija. Abu jie susipažino ‘Chateau’ (viešbutis ‘Chateau Marmont’ Holivude – red. past.). Dainą netrukus ir parašėme“.

Apie video klipą dainai Bill papasakojo: „Nenorėjome tipiško muzikinio klipo. Daina yra apie meilę. (…) Mes norėjome pakalbinti visus mūsų draugus apie meilę ir visiems uždavė tą patį klausimą. Tai buvo lyg terapinė sesija. Niekas iki tol nežinojo klausimų ir gana spontaniškai privalėjo atsakyti“.

Beje, dainos video klipe Heidi Klum papasakojo apie apie seksą su savo vyru Tom.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*