„TOKIO HOTEL“: GUSTAV KOVOJA SU NOSIES PROBLEMOMIS

FirstNews
2020.06.28
Gustav Schäfer

Gustav Schäfer

Magdeburg. Prieš ketverius metus Gustav Schäfer (31), „Tokio Hotel“ būgnininkas, pirmą kartą tapo tėvu. „Instagram“ jis vis dažniau savo gerbėjus nudžiugina nuotraukomis su žmona ir dukrele, tačiau jį kankina ir skaudžios problemos…

Naujame video drąsus tėtis matomas su nosies plaukų vaško pakeliu. Gustav sako: „Lauke lyja, bet aš turiu didelį alergijos paūmėjimą. Ir mano ponia mano, kad tai gali būti dėl didelio mano nosies plaukuotumo. Dabar ji man pasiūlė tokį dalyką. Gali būti įdomu“. Tuomet video pasirodo moteriška ranka, kuri į muzikanto nosį įkiša vaškuotus pagaliukus.

Netrukus Gustav Schäfer skundžiasi: „Aš pradedu verkti!“. Ištraukus pirmąjį vaškuotą pagaliuką iš rankų net iškrinta Gustav telefonas – skausmas didžiulis! Galiausiai skaudžią procedūrą Gustav Schäfer filmuoja toliau: „Oh, seni, kas daro tokius dalykus?“.

Kitame video Gustav papildo: „Aš išgyvenau fizinę savo žmonos kančią. Vis dar gyvas“.

 


View this post on Instagram

Garden Wall✅ Next project is coming.💪🏻 #gustavbaut #selfmade #happy

A post shared by Gustav Schäfer (@gustavschaefer) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*