TODĖL SIA ĮSIVAIKINO DU PAAUGLIUS

Vogue Australia
2020.10.16
Sia @ "Vogue Australia"

Sia @ "Vogue Australia"

Sydney. Sia (44) įsivaikino du vaikinus. Jie buvo 18 metų ir buvo per seni JAV globėjų šeimos sistemai, todėl nebebūtų gavę jokios vyriausybės pagalbos.

Ir jei ji vieną vakarą nebūtų įjungusi televizoriaus, niekada nebūtų sužinojusi apie dviejų berniukų likimą. Interviu „Vogue Australia“ Sia pasakė, kad pirmą kartą savo sūnus pamatė dokumentiniame filme per televiziją ir iškart jų pagailėjo: „Aš pagalvojau ‘O Dieve, aš juos surasiu ir tada tapsiu jų motina’.“

Be to, Sia šiuo metu svarsto įsivaikinti mažą vaiką. Ji gali save įsivaizduoti, priimant vaikus iš šeimų, turinčių priklausomybės problemų, kol tėvai bus pasirengę vėl savarankiškai prižiūrėti savo vaikus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*