TODĖL LUKE PERRY NEBUVO PAGERBTAS „OSCARS“ APDOVANOJIMŲ CEREMONIJOJE

RTL
2020.02.13
Luke Perry

Luke Perry

Los Angeles. Tai sukėlė didelį pasipiktinimą: nuo insulto miręs aktorius Luke Perry (†52) nebuvo paminėtas vaizdo įraše „Oscars In Memoriam“. Paprastai natūralia mirtimi mirusios žvaigždės paminimos Kino akademijos apdovanojimuose. Tačiau Luke Perry buvo ignoruotas.

Dabar „Oscars“ akademija turi savo nuomonę ir pareiškime paaiškina, kodėl to nebuvo padaryta. Trumpai tariant, nebuvo pakankamai laiko – Perry neįvertinimo priežastis neturėtų patenkinti daugumos jo gerbėjų. Oficialiai sakoma: „Akademija gauna šimtus prašymų įtraukti šeimos narius ir kolegas į ‘Oscars In Memoriam'“.

Ir toliau: „Vykdomasis komitetas peržiūri sąrašą ir, atsižvelgdamas į ribotą laiką, sudaro televizijos programą. Visos pateiktos publikacijos įrašomos į Oscar.com ir išlieka interneto svetainėje visus metus. Luke Perry ir Cameron Boyce (†20) pagerbti Oscar.com galerijoje“.

Į segmentą „Oscars In Memoriam“, kurį pristatė popžvaigždė Billie Eilish (18) emociškai kartu su „The Beatles“ daina „Yesterday“, buvo įtrauktos krepšininko Kobe Bryant (†41) ir kino legendos Kirk Douglas  (Š†103) nuotraukos.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*