TILDA SWINTON ATSKLEIDĖ ESĄ QUEER

Vogue
2021.01.13
Tilda Swinton

Tilda Swinton

London. Tilda Swinton (60) atvirai kalba apie savo lytinę tapatybę. Aktorė iki šiol sėkmingai saugojo savo asmeninį gyvenimą nuo žiniasklaidos ir tik kartais praverdavo duris į savo gyvenimą. Tačiau dabar Tilda prisipažino esanti queer!

Aktorė, kuri su savo buvusiuoju John Byrne (70) turi du suaugusius vaikus, nuo 2004 m. yra kartu su vokiečių menininku Sandro Koop (42). Dabar Holivudo žvaigždė britų „Vogue“ sako: „Visada jaučiau, kad esu queer!“.

Tačiau iš pradžių ji turėjo problemų susitvarkyti su savo lyties vaidmeniu savo aplinkoje. „Dabar, kai jau radau kelią, tai mano pasaulis!“, – džiaugiasi Swinton.

Queer paprastai apibūdina veiksmus ar žmones, kurie dėl savo seksualinės ar lytinės tapatybės nukrypsta nuo socialinės heteronormatyvinės pasaulėžiūros.

Suvokę, kad esame už šio spektro ribų, galime pasirinki žodžius, kurie geriau atspindėtų mūsų tapatybę, taip pat galime išvis nekreipti dėmesio į pavadinimus. Svarbu, kad jaustumės patogiai.

Pasirinkę queer ir genderqueer apibūdinti savo tapatybėms, iš esmės teigiame, kad nenorime būti asocijuojami su normatyviomis lyčių ir seksualinės orientacijos sistemomis. Ir, kad griežtai neatitinkame nei vieno apibrėžimo (isgirsti.lt info).

Tilda jau anksčiau teigė, kad būdama jauna moteris dažnai tapdavo vaikinu. Ji taip pat vaidino angelą Gabriel filme „Constantine“.

Marvel kino juostoje „Doctor Strange“ Swinton suvaidintas personažo lytis taip pat nebuvo apibrėžta.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*