TEKASHI 6IX9INE NORI TUOJ PAT IŠEITI IŠ KALĖJIMO!

Bild
2020.03.24
Tekashi 6ix9ine

Tekashi 6ix9ine

Los Angeles. JAV reperiui Tekashi 6ix9ine (23), tiesą sakant, liko dar keli mėnesiai kalėjimo, tačiau jis nori jį palikti jau dabar. Priežastis: koronavirusas.

Daniel Hernandez – toks tikrasis atlikėjo vardas – šiuo metu atlieka dviejų metų kalėjimo bausmę už nelegalių ginklų laikymą ir dalyvavimą ginkluotame apiplėšime. Jo didžiausia baimė dabar, kad koronavirusas gali jį nužudyti.

Todėl jo advokatas Lance Lazzaro teisėjui įteikė laišką, kuriame teigia, jog Tekashi 6ix9ine gyvenimas už grotų kelia daug nerimo. Reperis serga astma ir priklauso rizikos grupei. Šio viruso infekcija gali jam baigtis dramatiškai.

Anot jo advokato, reperis neseniai nukentėjo nuo dusulio, tačiau kalėjimo pareigūnai neva atsisakė pakviesti gydytoją. Taigi dabar teisėjas turėtų nuspręsti, ar dėl greito koronaviruso plitimo gali įvykti ankstyvas Tekashi 6ix9ine išleidimas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*