TEISĖJA NORI PAVIEŠINTI JEFFREY EPSTEIN POKALBIUS IR SEKSO GYVENIMO UŽKULISIUS

Bild, Daily Mail
2020.07.26
Jeffrey Epstein & Ghislaine Maxwell

Jeffrey Epstein & Ghislaine Maxwell

New York. Ghislaine Maxwell (58) ankstesnėse nuotraukose matoma su didele šypsena, savimi pasitikinti. Tačiau dabar jos juokas jau liko praeity. Pedofilo Jeffrey Epstein (†66) patikėtinė ir draugė ne tik sėdi Niujorko kalėjime, bet ir nerimauja dėl teismo noro paviešinti visus pokalbius.

Teigiama, kad ji vaidino pagrindinį vaidmenį nusižudžiusio milijardieriaus Jeffrey Epstein seksualiniuose nusikaltimuose. „Daily Mail“ rašo, kad teismo teisėja Loretta Preska (71) nusprendė, kad gali būti paviešinta apie 80 ankstesnio civilinio ieškinio prieš Maxwell dokumentų.

Teigiama, kad Jeffrey Epstein turėjo ginčą su tariama auka Virginia Giuffre (36) ir buvo jis išspręstas 2017 m. Maxwell pasiekė, kad dokumentai nebūtų viešai matomi.

Anot „Daily Mail“, dokumentuose, be kita ko, yra įrašų apie Ghislaine Maxwello skrydžių įrašus Epstein privačiu lėktuvu, taip pat policijos pranešimus iš Palm Byčo, Floridoje, kur Epstein turėjo namą.

Taip pat yra Maxwell ir Epsteino pokalbiai 2015 m. Tuo metu Virginia Giuffre teisme papasakojo, kaip ji tapo poros auka.

„Bild“ rašo, kad yra ir kitų dokumentų, kuriuos norima paviešinti. Be kita ko, kalbama apie vyrą, kuris bylose neminimas vardu, o yra nurodytas anonimiškai kaip „John Doe“. Proceso stebėtojai daro prielaidą, kad šis žmogus taip pat gali būti gerai žinoma asmenybė. Galbūt net princas Andrew (60), kuris neigia, jog tvirkino tuo metu nepilnamete buvusią Giuffre.

Dokumentuose turėtų būti informacijos apie Maxwell seksualinį gyvenimą. Jos advokatai anksčiau ginčijo leidimą viešinti dokumentus remdamiesi tuo, kad informacija buvo „labai asmeniška ir konfidenciali“. Anot teisėjos, vis dėlto viešasis interesas į teismo procesą nusveria Maxwell teisę laikyti dokumentus užrakintus.

Ghislaine Maxwell per savaitę turi teisę apskųsti teisėjos sprendimą.

Dar vienas smūgis Ghislaine Maxwell: advokatai ir ieškovai gali viešai kalbėti apie teismo procesus.

Pedofilija kaltinamos ir mergaičių verbavimu kaltinamos Ghislaine Maxwell advokatai teigia, kad prokuroro ir advokatų komentarai įtariamoms aukoms gali neigiamai paveikti prisiekusiųjų teismą.

Tyrėjų teigimu, Makswell taip pat iš dalies dalyvavo seksualiniuose nusikaltimuose. Anot prokurorų, jauniausiai aukai buvo 14 metų.

Įtarimai Maxwell yra susiję su trimis įtariamomis aukomis nuo 1994 m. iki 1997 m. Ji kaltinama šešiais nusikaltimais, įskaitant nepilnamečių suviliojimą dėl prostitucijos ir melagingų parodymų. Už kiekvieną kaltinimą jai gresia nuo penkerių iki dešimties metų kalėjimo.

Maxwell atmeta kaltinimus ir sako esanti „nekalta“. Jei ji bus pripažinta kalta, moteris kalės 35 metus už grotų. Teismo procesas numatytas kitų metų liepą.

Teigiama, kad Jeffrey Epstein metų metus seksualiai išnaudojo nepilnametes mergaites ir jaunas moteris, turėjo nepilnamečių prostitučių tinklą. Investicijų bankininkas buvo areštuotas 2019 m. liepą ir rugpjūtį rastas negyvas savo Manheteno kalėjimo kameroje. JAV Teisingumo departamento duomenimis, vyras pasikorė. Tačiau pasigirsta spekuliacijų, kad jis buvo nužudytas.

Tarp Epstein draugų tariamai buvo ne tik daug garsių aktorių, bet ir buvęs JAV prezidentas Bill Clinton (73) ir Didžiosios Britanijos princas Andrew.

1,w=756,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*