„TED 2“ BUS SU KIM KARDASHIAN?

Daily Star
2014.09.26
Kim Kardashian

Kim Kardashian

Los Angeles. Filmo „Ted 2“ kūrėjai pateikė pasiūlymą Kim Kardashian (33). PlayRadio.lt rašo, kad TV realybės šou žvaigždė turbūt pasirodys Seth MacFarlane (40) kino juostoje.

Šaltinis „Daily Star“ sakė: „Ted myli moteris, o ‘Ted 2’ yra scena, kur patraukli moteris flirtuoja su Ted ir judina jam užpakaliuką. Ir tada vedasi jį į miegamąjį. Prodiuseriai yra įsitikinę, kad šiam vaidmeniui reikalinga Kim, nes ji turi ne tik puikią figūrą, bet ir gerą humoro jausmą“.

Filmas „Ted 2“ kino teatrus pasieks 2015 m. vasarą. Pagrindinius vaidmenis atliks Mark Wahlberg (43), Amanda Seyfried (28) ir, žinoma, pliušinis meškiukas Ted.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*