TAYLOR SWIFT PLANUOJA KARJERĄ HOLIVUDE?

Radar Online
2014.06.14
Taylor Swift

Taylor Swift

Los Angeles. Taylor Swift (24), kaip praneša PlayRadio.lt, nori įsitvirtinti Holivude.

Kantri dainininkė norėtų padaryti karjerą kine. Šaltinis „Radar Online“ pasisakė: „Ji nori sau įrodyti, kad gali būti ir aktorė, ne tik dainininkė, kuri šiek tiek pasirodo filmuose“.

Taylor Swift nenori koncertinio filmo. Priešingai, atlikėja nori vaidinti sudėtingesnius vaidmenis. Šaltinis tęsia: „Jai buvo pasiūlyta 10 mln. dolerių, jei sutiktų nusifilmuoti koncertiniame filme, kokiuose yra nusifilmavę Justin Bieber (20) ar Katy Perry (29).  Bet Taylor principingai siekia geriausio. Ji nori būti žinoma ne tik kaip dainininkė, todėl bandys vaidinti aukšto lygio filmuose, ne muzikiniuose“.

Beje, Taylor Swift 2010 m. pasirodė filme „Valentine’s Day“. 2014 m. pasirodys drama „The Giver“. Čia Taylor Swift taip pat turėtų pasirodyti. Filme dar vaidina Meryl Streep (64), Katie Holmes (35).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*