TAYLOR SWIFT PAAUKOJO 10 000 $ SERGANČIAM FANUI

FirstNews
2019.09.10
Taylor Swift

Taylor Swift

Los Angeles. Taylor Swift (29) turi ypatingus santykius su savo gerbėjais.

Vėl ir vėl ji užmezga tiesioginius kontaktus su savo fanais. Šį kartą laimingoji tapo Trinity Foster (16). Mergina sukūrė „GoFundMe“ profilį tam, kad surinktų pinigų savo vėžio gydymui. Swift neliko abejinga ir paaukojo 10 000 JAV dolerių jos pradžiai. Po aukos pop žvaigždė susisiekė su Foster ir parašė: „Trinity, aš mačiau nuotraukas iš [mano] albumo išleidimo vakarėlio, kurį tu rengei ligoninėje, ir norėjau padėkoti tau už tavo paramą. Tikiuosi, galėsiu greitai susitikti su tavimi ir apkabinti tave. Tuo tarpu norėjau čia tau atsiųsti daug meilės. Tavo draugė, Taylor“.

Tarp kitko, Taylor Swift su nauju albumu „Lover“ švenčia didelę sėkmę. JAV „Billboard“ albumų TOP 200 diskas debiutavo 1 vietoje.

37005736_1549921063787181_r

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*