TAYLOR SWIFT NĖŠČIA?

RTL
2020.07.29
Taylor Swift

Taylor Swift

Los Angeles. Taylor Swift (30) liepos 24 d. pateikė siurprizą – naują albumą „Folklore“, kuriame girdisi jos naujas muzikinis stilius. Tačiau ne tik tai tarp fanų sukėlė šurmulį, – Taylor išvaizda pirmojo singlo iš šio albumo – „Cardigan“ video klipas.

„Swifties“ teigia, kad dainininkė atrodo papilnėjusi. Žinoma, pasirodė gandai, kad ji yra nėščia. O gal koronos krizės metu atlikėja tiesiog priaugo kelis papildomus kilogramus? Kodėl įžymybės turėtų skirtis nuo mūsų? Visgi, fanai yra tikri: tai – nėščiosios pilvukas!

Ne tik balta laisva suknelė „Cardigan“ klipe pakurstė spekuliacijas tarp „Swifties“ – Taylor Swift fanų. Jos veidas taip pat atrodo papilnėjęs, kurį laiką ji socialinėje medijoje nerodė nuotraukų, kuriame matytųsi juosmuo. „Ar Taylor nėščia? Visose naujose nuotraukose ji nerodo savo pilvo ir video ji dėvi didžiulę suknelę. Ir ne tik tai. Prisiekiu, kad tai yra nėštukės pilvas!“, – rašo vienas gerbėjas „Twitter“.

Ne tik Swift išvaizda, bet ir dainų tekstai naujame albume „Folklore“ kelia klausimų. Nepaslaptis, kad Taylor savo tekstuose daug pasakoja apie savo gyvenimą, išsiskyrimus su savo vaikinais ir net pykčius, pvz., su Kanye West (43). Dabar vienoje dainoje dainuojama: „Aš duodu tau savo pašėlimą, aš duodu tau savo vaiką“.

Ar Swift šerlokai yra teisūs, greičiausiai pamatysime per kelias ateinančias savaites. Arba nėščiosios pilvas padidės arba koronos kilogramai pradings…

Taylor Swift draugauja su Joe Alwyn (29).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*