TARJA: SCENA MAN YRA LYG ANTRIEJI NAMAI

BurnYourEars.de
2019.11.30
Tarja

Tarja

Berlin. Buvusi „Nightwish“ dainininkė Tarja (42) kitais metais leisis į turą po Europą, kur pristatys savo naują albumą „The Raw“.

Kaip suomė jaučiasi scenoje, galima paskaityti jos interviu su BurnYourEars.de. Pokalbyje Tarja užsiminė: „Negaliu apsimetinėti. Kiekvieną naktį prieš publiką esu nuoga ir nuolanki. Žinoma, esu teatrališka, nes visą savo gyvenimą myliu teatrą. Bet tai nieko neturi bendra su tuo, kad savo dainose vis dar esu pati savimi. Aš esu istorijų pasakotoja, kuriai patinka galimybė pajusti žmones. Tai yra mano pašaukimas šiame gyvenime“.

Toliau Tarja pridūrė: „Aš esu savimi pasitikinti, nes muzika ir nuolatinis mano atliekamas darbas leidžia manyti, kad scena priklauso man. Scena man yra lyg antrieji namai“.

Beje, „The Raw“ prekyboje galima rasti nuo rugpjūčio mėn.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*