TARJA NAUJAME ALBUME JAUČIASI LYG NUOGA

BurnYourEars.de
2019.12.01
Tarja

Tarja

Berlin. Nuo rugpjūčio mėn. prekyboje galima rasti buvusios „Nightwish“ dainininkės Tarja (42) albumą „In The Raw“. Jis jai reiškia labai daug.

Dainų tekstai yra labai emocionalūs ir atviri. Interviu su BurnYourEars.de suomė sakė: „Tekstai mano albume man reiškia labai daug. Kartą giliai įkvėpiau ir pradėjau kelionę per save. Ši savęs atradimo kelionė pagaliau padarė mano albumą asmeniškiausiu. Atitinkamai, dėl šio įrašo aš tikrai tapau labiau pažeidžiama ir taip pat trapesnė nei anksčiau – lyg nuoga“.

„Bet nebijojau to imtis. Kai baigiau paskutinę teksto eilutę, pajutau daug džiaugsmo ir pasitenkinimo. Žinojau, kad proceso metu susidursiu su savimi ir labai dėl to džiaugiausi. Muzika mane tam tikru būdu išvalė ir jaučiausi fantastiškai“, – tęsia Tarja.

Beje, Tarja fanams taip pat atskleidė, kad kitame jos ture ji ne tik pristatys savo naują albumą, tačiau atliks ir senesnius hitus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*