TARJA DIDŽIUOJASI SAVO NAUJUOJU ALBUMU

BurnYourEars.de
2019.11.27
Tarja Turunen

Tarja Turunen

Berlin. Nuo rugpjūčio prekyboje galima rasti buvusios „Nightwish“ dainininkės Tarja (42) albumą „In The Raw“. Su juo ji 2020 m. leisis į turą po Europą.

Interviu su BurnYourEars.de suomė atskleidė, ar yra patenkinta rezultatu. Ji sakė: „Taip, esu. Man tai buvo labai svarbus projektas, nes tai kol kas yra asmeniškiausias mano albumas. Tiesiog taip nutiko“.

Toliau Tarja teigia: „Džiaugiuosi, kad aš viską įsisavinau į savo galvą ir galiu galvoti apie tai. Dabar, kai albumas pasirodė ir mano klausytojai juo mėgaujasi bei dalina man atsiliepimus, man gera, kad padariau tai, kuo galiu didžiuotis“.

Beje, turas „Raw“ apims Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją, Portugaliją, Didžiąją Britaniją, Nyderlandus, Austriją ir Šveicariją.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*