„TAKE THAT“: JASON ORANGE PALIEKA GRUPĘ

Mirror
2014.09.26
Jason Orange ("Take That")

Jason Orange ("Take That")

London. „Take That“ nariai sukrėsti, kad grupę palieka Jason Orange (44).

Kaip rašo PlayRadio.lt, dainininkas apie pasitraukimą pranešė prieš kelias dienas. Tad dabar grupėje liko tik trys nariai – Gary Barlow (43), Howard Donald (46) ir Mark Owen (42). Šaltinis laikraščiui „Mirror“ teigia, kad Jason grupę paliko be pykčių. „Nebuvo jokių susirėmimų, jokios katastrofos… Tiesiog dabar šokas. Bet visi priėmė Jason sprendimą“, – sakė šaltinis apie Jason Orange paskelbimą dėl „Take That“ palikimo.

„Jie vis dar broliai. Kažkas vyko iki paskutinio albumo, nes Jason mažai pasisakydavo interviu ir dirbo šiek tiek atmestinai. Matyt jo galvoje jau buvo mintys apie pabaigą“, – pridūrė šaltinis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*