TAIP GIMĖ CAPITAL BRA „CHERRY LADY“ (VIDEO)

FirstNews
2019.06.08
Capital Bra & Samra

Capital Bra & Samra

Berlin. Susitikimai su pop titanu Dieter Bohlen (65) gali atnešti daug gražių dalykų. Pavyzdžiui, Capital Bra (24) koveris.

Sėkmingiausias Vokietijos reperis perdarė garsųjį „Modern Talking hitą „Cheri Cheri Lady“. Kovą daina pasirodė visai netikėtai po to, kai Capi ir Dieter viešai susipyko „Instagram“. Galiausiai išėjo graži draugystė ir sėkmingas hitas, debiutavęs iškart 1 vietoje Vokietijos TOP 100. Apie tai Capital Bra dabar papasakojo: „Vietoj to, kad pykčiausi su vyresniu ponu internete, pagalvojau ‘Nagi, padarome dainą’. Ir tada aš jo paklausiau ‘Ar galiu panaudoti ‘Cheri Lady’? Jis atsakė teigiamai ir tada tiesiai nuėjau į studiją“.

Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje Capital Bra singlas „Cherry Lady“ pateko į 1 vietą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*