TAI PO VESTUVIŲ KARIETOJE PASAKĖ PRINCAS HARRY IR HERCOGIENĖ MEGHAN!

Promiflash
2020.09.13
Harry & Meghan

Harry & Meghan

London. Dėl to juokėsi princas Harry (35) ir hercogienė Meghan (39) po vestuvių!

2018 m. gegužę pora susituokė didelėje ceremonijoje. Iškart po jos jiedu važiavo karieta per Windsor miestą. Daugeliui tai buvo meilės šou didžiausias romantiškas taškas. Nuotaka sėdi karietoje ir mojuoja žmonėms, tačiau Harry juokavo apie savo… kelnes!

Bent jau tai atskleidė knygos „Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family“ autorė. Ten rašoma, kad tada Meghan buvo visiškai priblokšta kiek daug žmonių susirinko šalia gatvių stebėti ir švęsti jų vestuves. Harry rūpėjo visai kas kita. Jis važiuojant karietoje juokavo apie savo kelnes ir skundėsi, kad jos yra „per ankštos“. Visai neromantiška!

Tuo tarpu Harry ir Meghan jau atšventė savo antrąsias vestuvių metines. Be to, jie yra nuostabūs mažojo Archie Harrison (1) tėvai!

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*