T.I. PAAIŠKINO DUKTERS NEKALTYBĖS KONTROLĘ

Bild
2019.11.29
Deyjah & T.I. (2014 m.)

Deyjah & T.I. (2014 m.)

Los Angeles. Lapkričio pradžioje viso pasaulio žiniasklaida pranešė: reperis T.I. (39) su dukra Deyjah (18) nuo jos 16-ojo gimtadienio kasmet lankosi pas ginekologą ir atlieka mergystės plėvės testą. Kilo baisi kritika T.I. atžvilgiu (Play Radio apie tai jau rašė).

Podkaste, kuris vėliau buvo ištrintas, T.I. sako, kad po apžiūros moterų gydytojas visą situaciją pasako jam. Dabar „Facebook“ pokalbių šou „Red Table Talk“ su Jada Pinkett Smith (48), reperis atsiprašė savo dukros ir pabandė užglaistyti situaciją. Tą jis pabandė padaryti su savo žmona Tameka Harris (44). Tačiau ne itin sėkmingai…

T.I. rimta mina sakė: „Čia atėjau, kad visą šį nesusipratimą užglaistyčiau. Kaip mes elgiamės vieni su kitais ir kaip mes auklėjame. Ar tai tinkama, ar netinkama. Mano ketinimai buvo visiškai neteisingai interpretuoti ir klaidingi suprasti“.

Tiesą sakant, jis papasakojo intymią istoriją šmaikščiame kontekste – ir visiškai perdėtai. T.I. tęsė: „Kai manęs paklausė, kaip tai vyksta su [dukros] auklėjimu, aš kiek padailinau. Manau, kad daugelis žmonių tai priėmė labai pažodžiui“.

Ach, tikrai? Ar galima suprasti kažką klaidingai po tokių reperio žodžių podkaste: „Kiekvienais metais einame pas ginekologą tikrinti jos mergystės plėvės. Net po jos 18-ojo gimtadienio nekaltybė yra vis dar nepažeista“.

T.I. „Facebook“ šou atsiprašė dukros: „Jai buvo problema, kad aš apie tai kalbėjau. Suprantu tai. Man labai dėl to gaila“.

„Per didelė apsauga? Tokio dalyko nėra. Noriu apsaugoti vaikus nuo jų pačių, kol jie turės supratimą ir sprendimus galės priimti patys. Nuo tada kai jai sukako 18 metų, aš niekaip negaliu jos daugiau kontroliuoti“.

Beje, Deyjah po T.I. pasisakymo apie jos abejotinus nekaltybės testus nebeseka tėvo „Instagram“ ir „Twitter“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*