T.I. KAS METUS DUKRĄ SIUNČIA TIKRINTIS MERGYSTĖS PLĖVĖS!

Bild
2019.11.08
T.I.

T.I.

Los Angeles. Tėvų rūpestis gali nueiti per toli! JAV reperis T.I. (39) sulaukė didelės kritikos, kai antradienį (05.11) viename podkaste atskleidė, jog kiekvienais metais jo dukra privalo pasidaryti nekaltybės testą!

Muzikantas „Ladies Like Us“ paaiškino, kad jo dukra Deyjah (18), nuo tada, kai sulaukė 16 metų, kasmet turi eiti pas ginekologą. Ir ne tik dėl nuolatinės sveikatos patikros… Tėtušis T.I. po dukros apsilankymo pas moterų gydytoją, eina pas asmeniškai paklausti, ar Deyjah turėjo lytinių santykių. Dėl šios priežasties Deyjah net privalėjo raštu atleisti savo gydytoją dėl medicininio konfidencialumo.

Visgi, šis testas visiškai neparodo, ar moteris turėjo lytinių santykių su vyru. Tikėtina, jog ginekologas reperį informavo, kad mergystės plėvė gali plyšti ir dėl visai kitokios priežasties, pvz., sportuojant. Anot „Buzzfeed“, T.I. gydytojui pasakė: „Žiūrėkite, gydytojau, ji nejodinėja arkliu, ji nevažinėja dviračiu, ji neužsiima jokia sportine veikla. Tiesiog patikrinkite mergystės plėvę ir greičiau grąžinkite man rezultatus“.

Kaip rašo Vokietijos dienraštis „Bild“, podkastas pasirodė antradienį, tačiau vėliau jis buvo ištrintas dėl didelės kritikos. Pasigirdo kaltinimų, kad tokie gydytojai turėtų netekti licensijų.


View this post on Instagram

set: @fashionnova #AD 💫

A post shared by Deyjah Harris✨ (@princess_of_da_south) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*