„SUNRISE AVENUE“: SAMU HABER NEGALI SULAUKTI PASKUTINIO GRUPĖS ŠOU

FirstNews
2020.02.12
Samu Haber ("Sunrise Avenue")

Samu Haber ("Sunrise Avenue")

Helsinki. Samu Haber (43) negali patikėti, kad tiek daug gerbėjų nori paminėti paskutinį „Sunrise Avenue“ gyvenimo etapą.

„Instagram“ grupės lyderis parašė: „Šiuo metu planuoju vasaros šou. Jaučiuosi taip nerealiai, kad daugiau nei 300 000 žmonių nori švęsti šios nuostabios kelionės pabaigą. Jei man kas nors būtų pasakęs prieš 18 metų, kas nutiks su ‘Sunrise Avenue’, būčiau atsakęs ‘Tai skamba, kaip puikus filmas, bet truputį per gerai ir beprotiška, kad tai būtų tiesa’. Ir mūsų vis dar laukia finalinis aukščiausias taškas. Aš negaliu to sulaukti. Milijonas apkabinimų jums už viską, ką jūs mums davėte ir padarėte šiame kelyje. Negaliu tu suvokti“.

Praėjusį rudenį „Sunrise Avenue“ paskelbė apie grupės iširimą. Prieš tai laukia atsisveikinimo turas (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*