SULAIKYTAS JOAQUIN PHOENIX (VIDEO)

Delfi
2020.01.12
Joaquin Phoenix (c.)

Joaquin Phoenix (c.)

Washington. Joaquin Phoenix (45) penktadienį (10.01) sulaikytas Vašingtone. Aktorius su būriu aktyvistų dalyvavo proteste prieš klimato kaitą.

Prie jų buvo prisijungę ir kitos kino žvaigždės – Maggie Gyllenhaal (42), Martin Sheen (79) bei Jane Fonda (82). Policijos pareigūnai pranešė, jog iš viso buvo sulaikyti 147 asmenys, protesto organizatoriai patvirtino, kad tarp sulaikytųjų buvo Phoenix ir Sheen. Jie sudrausminti ir neužilgo buvo paleisti į laisvę.

Kol kas neaišku, kokias bausmes nuspręs skirti teismas. Pareigūnai sako, kad protestuotojus sulaikė dėl neteisėto susibūrimo, trukdymo eismui ir kenkimo viešai tvarkai.

Protesto organizatoriai teigia, kad veganizmą ilgą laiką propaguojantis Joaquin Phoenix buvo vienas iš viešai pasisakiusių renginyje. Jo kalba sukosi apie mėsos ir pieno produktų vartojimą. „Daugelis net ir protestuose nutyli, kad mėsos ir pieno pramonė yra trečioje vietoje labiausiai prie klimato pokyčių prisidedančių priežasčių sąraše. Manau, kad kiekvienas iš mūsų yra susimąstęs, kaip asmeniškai galėtų prisidėti prie Žemės išsaugojimo. Kai ką jūs visi galite padaryti jau šiandien, dabar arba rytoj – rinkitės, ką valgote“, – viešai protesto metu sakė kino žvaigždė.

Tiesa, aktorius ne tik kalba apie planetos tausojimą, bet pats pavyzdį rodo savo veiksmais. Per „Auksinių gaublių“ ceremoniją jis pasipuošė nenauju smokingu, kad sumažintų atliekų kiekį ir atkreiptų visų dėmesį į trumpalaikio vartojimo žalą gamtai.

Atsiimdamas statulėlę kaip geriausias Metų aktorius, jis taip pat dalį padėkos kalbos skyrė klimato pokyčių problemai ir pasakojo apie tai, kaip prie to galėtų prisidėti Holivudas bei visa kino pramonė.

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*