SUKRITIKUOTA IGGY AZALEA: FANAI JĄ KALTINA NETINKAMU PAVYZDŽIU JAUNIMUI

alfa.lt
2018.12.02
Iggy Azalea

Iggy Azalea

Los Angeles. Iš pirmo žvilgsnio ši reperės iš Australijos Iggy Azalea (28) asmenukė atrodo visiškai įprastai. Tačiau perskaičius po ja esantį užrašą netrukus tampa aišku, dėl ko atlikėja sulaukė tiek daug kritikos.

Ši nuotrauka, kurioje Iggy demonstruoja savo puikiai išpuoselėtą kūną, reklamuoja kontraversiškus svorio atsikratyti padedančius papildus. Azalea ne vienintelė garsenybė, pinigų užsidirbti bandžiusi būtent tokiu būdu.

Neigiamų atsiliepimų sulaukusius papildus reklamavo ir atlikėja Cardi B (26) bei realybės šou žvaigždė Khloé Kardashian (34). Visos šios moterys ne kartą buvo kritikuotos už tokią papildų, kurie yra prilyginami vidurių laisvinamiesiems, reklamą.

Viena iš labiausiai šias moteris už tokį elgesį kritikuojančių asmenybių – aktorė ir teigiamo požiūrio į žmogaus kūną aktyvistė Jameela Jamil (32), kurios įrašai „Twitter“ tapo tikra interneto sensacija. „Duokite mums nuolaidų kodus savo mitybos specialistų, asmeninių virėjų paslaugoms, rekomenduokite sporto trenerius ir plastikos chirurgus, jūs, melagės“, – viename jų rašė Jameela.

„Kai buvau paauglė, marinau save badu. Visus savo pinigus išleidau tokiems neva stebuklingiems preparatams ir vidurius laisvinamiesiems gėrimams, klausiau žvaigždžių patarimų, kaip sulieknėti. Susirgau, dabar turiu rimtų virškinimo ir medžiagų apykaitos problemų“, – tęsė ji.

„Jei norite prislopinti apetitą, suvalgykite daržovių ar maistingos sriubos. Negerkite šių ‘detoksikuojančių’ arbatų. Jums reikia skaidulų! O ne kažko, kas laisvins vidurius“, – toliau rašė ji.

Jei šios moters vardas jums skamba pažįstamai, tai dėl to, kad dar gegužę ji panašiai sukritikavo Kim Kardashian (38), kuri savo „Instagram“ paskyroje reklamavo apetitą slopinančius ledinukus. Nors nemažai neigiamų komentarų sulaukusi moteris po to įrašą ištrynė, tai nesustabdė jos sesers Khloé užsidirbti pinigų reklamuojant panašius vidurius laisvinančius kokteilius.

Alfa.lt_logo_skaidrus

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*