STUDIJA VOKIETIJOJE: MUZIKOS KLAUSIMAS INTERNETE IR RADIJAS POPULIARĖJA

FirstNews
2018.10.09
Michel Clement

Michel Clement

Hamburg. Muzikos klausimas internetu vis tampa populiaresnis. Tai parodė muzikos klausimo Vokietijoje tyrimas, kuris tęsėsi trejus metus.

Tyrimo vadovas, Hamburgo universiteto profesorius Michel Clement (47) apie tyrimo rezultatus apibendrino: „Muzikos klausimas internetu atkeliavo į Vokietiją“. Kaip praneša autorinių teisių agentūra „Gema“, kas antras vokietis naudojasi muzikos internetu pasiūlymais, o kiekvienas ketvirtas perka Premium pasiūlymą.

Tačiau pagal muzikos klausimosi apimtis radijas stipriai įsiveržęs į priekį. Per savaitę vidutiniškai klausomasi 21,5 valandų muzikos. Pusę laiko (9 val. 42 min.) muzikos klausomasi radijo bangomis.

Tyrime dalyvavo 5140 vokiečių nuo 16 iki 70 metų. Beje, „Spotify“ yra populiariausia muzikos internetu klausimosi paslauga.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*