STEVEN SKRZYBSKI DAUGIAU NENORI BŪTI ŽVAIGŽDE!

Bild
2020.03.26
Steven Skrzybski

Steven Skrzybski

Düsseldorf. Steven Skrzybski (27) koronos krizės įkarštyje (?) nori tapti geru pavyzdžiu. Futbolo klubo „Fortuna“ puolėjas Diuseldorfo Universitetinės klinikos intensyvios terapijos skyriaus slaugos darbuotojams padovanojo 80 picų!

Skrzybski laikraščiui „Bild“ sakė: „Tokiu būdu norėjau padėkoti. Jie labai džiaugėsi ir manė, kad tokia akcija tikrai šauni. Jiems nebuvo savaime suprantama, kad kažkas su jais susisiekė tiesiogiai. Jie niekada nieko panašaus nėra patyrę“.

Savo fanams futbolininkas „Instagram“ sakė: „Futbole mes visada esame garbinami kaip žvaigždės ir didvyriai, bet dabar matome, kas yra tikrieji didvyriai. Mano akimis tai yra gydytojai ir slaugos personalas. Tai, ką jie daro dieną ir naktį, savaitė iš savaitės, yra fenomenalu“.

Taip pat Steven Skrzybski nori padėti ir savo futbolo klubui. „Futbolas man daug ką davė – taip pat ir finansiškai. Dabar atėjo metas ką nors grąžinti“.

Toliau: „Daugybė klubų dabar finansiškai pasiekia savo ribas. Blogai, kad neįmanoma numatyti, kiek ilgai tai tęsis. Esant tokiai situacijai, jūs taip pat turite galvoti apie darbuotojus, be kurių klubas neegzistuotų“.

Tikimės, kad daugelis jo kolegų paseks šiuo pavyzdžiu!

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*