ŠOKAS „MODERN FAMILY“ ŽVAIGŽDEI SARAH HYLAND (FOTO)

FirstNews
2018.12.05
Sarah Hyland

Sarah Hyland

Los Angeles. JAV TV seriale „Modern Family“ („Moderni Šeima“) Sarah Hyland (28) visada vaidina linksmą ir naivią Haily Dunphy. Tačiau privačiame gyvenime aktorė šiuo metu patyrė didžiulį sukrėtimą.

Girtas vairuotojas pražudė aktorės pusbrolį Trevor Canaday (†14). Taip pat jos dėdė įvykio metu buvo sunkiai sužeistas ir aktorė nerimauja dėl jo gyvybės. „Instagram“ istorijoje Sarah Hyland įkėlė pusbrolio nuotrauką ir parašė: „Tai yra mano 14-metis pusbrolis Trevor. Vakar jis žuvo dėl girto vairuotojo. Mano dėdė vis dar yra ligoninėje ir turi būti toliau operuojamas“. Su šiuo postu Hyland bando surinkti pinigų dėdės šeimai.

Sarah Hyland yra ne tik liūdna, bet ir labai pikta. Toliau ji rašo: „Jeffery Eggerling atėmė gyvybę iš 14-mečio berniuko. Jeffery Eggerling trenkėsi į mano dėdės automobilį taip stipriai, kad mano pusbrolis, kuris buvo prisirišęs [saugos diržais], buvo išmestas iš automobilio. Jeffery Eggerling jau du kartus buvo suimtas dėl vairavimo apsvaigus. Jis bandė sprukti iš įvykio vietos. Jeffery Eggerling buvo suimtas ir meldžiuosi, kad jis visą savo likusį gyvenimą praleistų kalėjime“.

jeffery-eggerling 35026366_1543877309560793_r

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*