„SLIPKNOT“ FESTIVALYJE PADEGTA SCENA! (VIDEO)

Bild
2019.12.02
Amy Lee (37, "Evanescence")

Amy Lee (37, "Evanescence")

Mexico. Savaitgalį (30.11/01.12) dešimtys tūkstančių metalo gerbėjų Meksike susirinko į „Knotfest“ festivalį, kur grojo tokios grupės, kaip „Slipknot“, „Papa Roach“ ar „Evanescence“.

„Slipknot“ rengiamas festivalis baigėsi ugnimi ir chaosu! Tai nutiko dėl saugumo spragos festivalyje.

Metalistai net sulaužė barikadas, todėl organizatoriai buvo priversti sustabdyti festivalį. Grupės „Evanescence“ komandos narys Vokietijos laikraščiui „Bild“ sakė: „Tai buvo teisingas sprendimas – fanams nebebuvo saugu“.

Tačiau kai kurie fanai tai priėmė, kaip dar geresnę galimybę pasiausti. Buvo įsiveržta į sceną ir ji padegta. Čia, be kita ko, buvo ir „Evanescence“ įranga, kuri visiškai sudegė.

Laimei, grupės nariai pabėgo iš festivalio teritorijos ir išvengė laukinės minios. „Mes ilgą laiką buvome viešbutyje arba pakeliui ten, kai gerbėjai šturmavo sceną. Gavome pranešimą viską iškart sustabdyti ir sėsti į automobilius“, – sakė grupės komandos narys.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*