SKRODIMAS: HARRY MORTON MIRĖ NUO ŠIRDIES SMŪGIO

RTL
2019.11.27
Harry Morton

Harry Morton

Los Angeles. Netikėta Lindsay Lohan (33) buvusio draugo Harry Morton (†38) mirtis praėjusį šeštadienį (23.11) sukėlė daug klausimų. Dabar paaiškėjo skrodimo rezultatai.

Vyro šeima pranešė, kad Harry mirė ištikus širdies infarktui. Jis mirė per patį infarktą, kurį sukėlė užkalkėjusios arterijos.

Trys pagrindinės jo arterijos buvo užkimštos, dėl ko staiga sustojo širdies veikla. Šeimos atstovas taip pat teigė, kad gydytojas išsiaiškino, jog Harry Morton sirgo koronarine širdies liga, taip pat turėjo „šiek tiek išsiplėtusią širdį“.

Dar visai neseniai sklido gandai, kad „Hard Rock Cafe“ įkūrėjo Peter Morton (72) sūnaus mirtį galėjo sukelti neseniai atliktos nosies operacijos metu per giliai įkišti chirurginiai instrumentai, kurie neva pažeidė smegenis.

Šeštadienį įvyks Harry Morton laidotuvės.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*