SKIRIASI CARDI B IR OFFSET

alfa.lt
2018.12.05
Offset & Cardi B

Offset & Cardi B

Los Angeles. Antradienio (04.12) vakarą „Instagram“ šiuo metu vis sparčiau populiarėjanti atlikėja Cardi B (26) su savo gerbėjais ir sekėjais pasidalijo netikėta žinia. Ji ir jos vyras Offset (26), su kuriuo susituokė vos prieš metus, suka skirtingais keliais.

Pasirodo, reperiai jau kurį laiką nebegyvena kartu. „Stengiausi išspręsti problemas su savo vaiko tėvu, tačiau dabar esame tik geri draugai ir labai geri verslo partneriai. Jis žmogus, su kuriuo visada galėsiu pasikalbėti, mes vienas kitą mylime, tačiau jau kurį laiką mūsų santykiai nebėra tokie kaip anksčiau, dėl to nereikėtų kaltinti nė vieno iš mūsų, – vaizdo įraše sakė atlikėja. – Rodos, mūsų vienas kitam jaučiami jausmai išblėso. Nežinau. Praeis šiek tiek laiko, kol oficialiai išsiskirsime, tačiau visada jį mylėsiu, nes jis mano dukros tėvas.“

Po vaizdo įrašu komentarą paliko ir reperis Offset. „Jūs visi laimėjot“, – rašė jis.

Du reperiai slapta susituokė 2017-ųjų rugsėjį. Prieš keturis mėnesius juodu susilaukė dukters Kulture.
Alfa.lt_logo_skaidrus

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*