SKANDALAS: HOLIVUDO ŽVAIGŽDĖS DĖL SAVO VAIKŲ MOKĖJO KYŠIUS AUKŠTOSIOMS MOKYKLOMS

Bild, CNN, NBC, Washington Post
2019.03.13
Felicity Huffman

Felicity Huffman

Boston. JAV paaiškėjo neregėtas skandalas! Pasirodo, kai kurios Holivudo žvaigždės mokėjo kyšius, kad aukštosios mokyklos priimtų į jas mokytis jų vaikus. Tarp žvaigždžių yra ir „Desperate Housewives“ („Nusivylusios Namų Šeimininkės“) žvaigždė Felicity Huffman (56) ir Lori Loughlin (54) iš „Full House“ („Pilna Troba“).

Prokuroras Andrew Lelling apie nusikaltimus Bostone paskelbė antradienį (12.03). Tiek Huffmann, tiek Loughlin buvo suimtos ir stojo prieš teismą. „Washington Post“ praneša, kad nusikaltimai padaryti nuo 2011 m. iki 2019 m. „NBC“ pranešė, kad iš viso pateikti kaltinimai net 50 žmonių, iš jų 33 tėvai.

Visi asmenys teisiami dėl kyšininkavimo ir kitų sukčiavimo formų. FBI net įrašė įžymybių telefoninius pokalbius, su liudininkų žinia.

Į korupcijos skandalą pateko Džordžtauno universitetas Vašingtone, Yale Konektikute, Teksaso universitetas, Pietų Kalifornijos universitetas ir Los Andželo universitetas Kalifornijoje.

Kai kuriems atsakovų vaikams buvo mokamos sporto stipendijos dėl neva atletinių pasiekimų, kitais atvejais buvo suteikta pagalba egzaminuose.

Vokietijos „Bild“ rašo, kad aktorė Huffman sumokėjo 15 000 JAV dolerių (13 000 eurų) už kyšius, siekdama, kad jos dukros Sophia Grace (18) egzamine būtų padidintas rezultatas.

CNN praneša, kad Loughlin sumokėjo kyšių už 500 000 JAV dolerių už tai, kad jos dvi dukterys būtų paskirtos į irkluotojų komandą, nors jos net nesportavo.

lori

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*