„THE SIMPSONS“: MEGHAN MARKLE DIRBS ĮGARSINTOJA?

Bild
2020.03.26
Meghan Markle

Meghan Markle

Los Angeles. Kovo 31 d. princas Harry (35) ir hercogienė Meghan Markle (38) pagaliau nebeturės karališkosios šeimos titulų. Jie taps finansiškai nepriklausomi, todėl pats laikas pagalvoti kuo dirbti.

Regis, Meghan jau turi vieną darbo pasiūlymą. Animacinio serialo „The Simpsons“ kūrėjai teigia, jog nori, kad moteris prisijungtų prie jų komandos. Scenaristas Al Jean (59) „Radio Times“ sakė: „Mes kalbėjomės apie Harry ir Meghan. Aš girdėjau, kad ji nori įgarsintojos darbų. Jeigu skaitote tai, paskambinkite mums!“.

Tai nebūtų pirmoji įžymybė, įgarsinusi „The Simpsons“ personažą. Anksčiau animaciniame seriale buvo galima išgirsti Lady Gaga (33), Paul McCartney (77), Britney Spears (38) ar Stephen Hawking (†76) balsus.

Meghan Markle nuo 2011 m. iki 2018 m. vaidino Rachel personažą TV seriale „Suits“. Sklando gandai, kad serialas pakviestų ją vėl vaidinti, tačiau šiuo metu jos honoraras galėtų viršyti kūrėjų galimybes.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*