„THE SIMPSONS“ ATEINA GALAS!

Bild
2019.11.29
"The Simpsons"

"The Simpsons"

Los Angeles. „The Simpsons“ fanams – šokas. 30 metų kuriamas JAV animacinis serialas, regis, eina į pabaigą.

Apie tai paskelbė „The Simpsons“ garso takelio komponistas Danny Elfman (66). Greitai bus Marge, Homer, Bart, Lisa, Maggie ir kitų personažų istorijos pabaiga TV ekranuose! Jau praėjusiais metais buvo diskutuojama apie serialo pabaigą. Tačiau nieko konkretaus nebuvo nuspręsta.

Dabar podkaste „The Big Reviewski“ Elfman pasakė: „Na, iš to, ką aš girdėjau, eina viskas į pabaigą. Tai taip pat užbaigs šį ginčą. Nesu tikras, bet girdėjau, kad tai bus paskutiniai metai“.

„The Simpsons“ sukūrė Matt Groening (65) ir JAV TV 1989 m. pasirodė pirmoji serija. Tai yra ilgiausiai kuriamas JAV animacinis serialas. Šiuo metu kuriamas 32-asis sezonas. Anot Danny Elfman, tai bus paskutinis sezonas.

„Kai buvau pasamdytas ‘The Simpsons’, aš parašiau šį beprotišką muzikos kūrinį ir tikėjausi, kad jo niekas neišgirs“, – podkaste sakė Danny Elfman.

„Tikrai tikėjausi, kad ‘The Simpsons’ bus nutraukti po trijų epizodų, nes tada tai buvo taip keista. Nemaniau, kad [serialas] turės šansą. Tai yra vienas iš tikrai didelių netikėtumų mano gyvenime“.

Galbūt Elfman vėl suklys ir geltonieji personažai gyvuos dar bent porą metų…

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*