SIA ĮSIVAIKINO DU PAAUGLIUS

RTL
2020.05.20
Sia & Céline Dion (52)

Sia & Céline Dion (52)

Los Angeles. Siurprizas! Dainininkė Sia (44) atskleidė, kad įsivaikino du paauglius sūnus.

Nors ji šiuo metu neturi gyvenimo partnerio, tačiau tai neturėtų nuslopinti jos svajonės turėti didelę šeimą. Net jei ir abu vaikinai jau yra sulaukę pilnametystės…

Vienai JAV radijo stočiai australų pop žvaigždė atskleidė, kad jos naujiesiems sūnums – po 19 metų. Kai jie atvyko į jos šeimą pernai, jie dar buvo 18 metų. Tai reiškia, kad jaunuoliai buvo „išaugę“ valstybinę globą ir nebeturėjo jokios paramos. „Aš myliu juos“ – džiaugėsi Sia eteryje.

Ir, kaip ir kitoms šeimoms, koronos karantino metu Sia vaikams yra sunku. „Gana sunku. Sūnūs su pasikeitusia situacija susigyveno sunkiai, vienas gal kiek lengviau, nei kitas“, – sako Sia. Vis dėlto, atlikėja džiaugiasi, kad net ir sunkiu metu jie stropiai mokosi ir padeda „mamai“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*