SHAWN MENDES: YRA NORMALU BŪTI ŽMOGIŠKU…

FirstNews
2020.07.30
Shawn Mendes

Shawn Mendes

Toronto. Taip pat ir Shawn Mendes (21) nevisada jaučiasi puikiai ir kartais jį aplanko tamsios mintys.

Dainininkui padeda savo jausmų aprašymas. Tokiais užrašais dabar jis pasidalino su savo fanais. „Instagram“ istorijoje Mendes rašo: „Savo iPhone radau užrašinę, į kurią parašiau praėjusį spalį po vienos sunkios dienos/sunkaus šou. Nežinau kodėl, bet jaučiu, jog privalau jums tai parodyti. Truputį mažos tiesos iš mano širdies sunkią dieną“.

Užrašinėje parašyta: „Šiandien vakare skambėjau blogai. Man taip skauda gerklę, jog jaučiu, kad dūstu. Esu piktas, nuliūdęs. Yra normalu, tai tik buvo diena iš daugelio. Buvo sunku, viskas tvarkoje. Rytoj – nauja diena. Nebandysiu būti superherojumi. Yra normalu būti žmogišku, turėti negatyvių minčių. (…) Ir jei tavęs žmonės nemėgsta, nes nesi superherojus, gyvenime ne tai svarbiausia. Tai, kas iš tikrųjų yra svarbu, būti geru žmogumi“.

Shawn Mendes šiuo metu kuria nauja albumą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*