SHAKIRA DAINA „LOCA“ – PLAGIATAS (VIDEO)

dpa
2014.08.22
Shakira

Shakira

New York. Shakira (37) daina „Loca“ yra nuplagijuota. Amerikos teismas nusprendė, kad dainininkė netiesiogiai nukopijavo savo hitą nuo Dominikos Respublikos atlikėjo, praneša PlayRadio.lt.

Vakar (21.08) Niujorko teismas paskelbė sprendimą. Anot naujienų agentūros „dpa“, Shakira daug elementų savo dainai panaudojo iš muzikanto Ramón Arias Vázquez kūrinio „Loca Con Su Tiguere“. Kompensacijos suma dar nenumatyta.

Ši daina tapo tikru hitu Dominikos Respublikoje, kai vėliau 2007 metais ją atliko kitas atlikėjas Eduardas Edwinas Pellou Pou, žinomas kaip El Cata. Šis su įrašų kompanija „Sony“ dirbantis atlikėjas tuo metu sakė pats sukūręs šią dainą.

Beje, Shakira savo singlą „Loca“ išleido 2010 m.

Palyginkime El Cata dainą „Loca Con Su Tiguere“ ir Shakira „Loca“:

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*