„SEX AND THE CITY“ NEBUS IR ŠAUNIOJO

Bild, Harper's Bazaar
2021.02.23
Chris Noth & Sarah Jessica Parker

Chris Noth & Sarah Jessica Parker

New York. Serialas „Sex And The City“ („Seksas ir Miestas“) sugrįžta. Tačiau jame, kaip anksčiau buvo skelbta, neišvysime Kim Cattrall (64). O dabar paaiškėjo – ir Šaunųjį ankstesniose serijose ir filmuose vaidinusio Chris Noth (66).

Carrie Bradshaw istorija SATC buvo susijusi ne tik su trimis niujorkietėmis draugėmis, bet ir mylimuoju „Mister Big“ („Šaunusis“ – liet. k.). Noth pasirodė ir dviejuose filmuose. Paskutiniame Šaunusis ir Carrie kovojo dėl santuokos problemų. Po Kim Cattrall (64) pareiškimo, kad ji niekada gyvenime daugiau nevaidins Samantha Jons, Chris Noth taip pat atsisakė sugrįžti į SATC.

„And Just Like That“ – naujojo SATC tęsinio pavadinimas. Faktas vienas: Sarah Jessica Parker (55), Kristin Davis (55) ir Cynthia Nixon (54) pavasarį pradės filmuotis Niujorke. Kūrėjai naudojasi galimybe užpildyti naujus vaidmenis „įvairesniais vaidmenimis“, pašalindami du pagrindinius veikėjus, praneša „Harper’s Bazaar“.

Asmeniniame gyvenime Chris Noth jau seniai rado savo meilę. 19 metų jis yra laimingas su Tara Lynn Wilson (38). 2012 m. jie susituokė. Be to, jie susipažino viename Niujorko bare!

Chris Noth neatskleidė priežasties, kodėl nenori vėl vaidinti Šauniojo, tačiau tikėtina priežastis gali būti šeima. Jis su Tara turi du sūnus – Orion (13) ir Keats (1). Chris Noth mėgaujasi kiekviena minute su savo atžalomis, kaip galima matyti „Instagram“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*