„SENSELESS THINGS“: MIRĖ MARK KEDS

spot on news
2021.01.13
Mark Keds

Mark Keds

London. Muzikos pasaulis gedi Mark Keds (†50). Britų grupės „Senseless Things“ lyderis pirmadienį (11.01) buvo rastas negyvas savo namuose.

Jo kolega Ben Harding (56) patvirtino liūdną žinią „Facebook“. „Mieli draugai, sunkia širdimi privalau jums pranešti, kad Mark – mūsų dainininko, draugo, pagrindinis dainų autoriaus – deja, nebėra su mumis“, – rašo gitaristas.

„Nepaslaptis, kad ilgą laiką Mark Keds kovojo su priklausomybe narkotikams ir chaotišku gyvenimo būdu, o jo sveikata daugelį metų tik prastėjo“, –  tęsia Ben Harding.

Internete jo draugai ir gerbėjai atsisveikina su muzikantu.

Kultinė grupė „Senseless Things“ susikūrė 1986 m. Tačiau išgarsėjo tik ’90-ųjų pradžioje. Grupė 1995 m. išsiskirstė. Tačiau Mark Keds dirbo toliau su muzika ir parašė „The Libertines“ dainą „Can’t Stand Me Now“. Vėliau jis prisijungė prie kitų grupių, pvz., „The Wildhearts“, „Jolt“, „Deadcuts“.

2017 m. „Senseless Things“ susibūrė dar kartą sugroti keliuose šou. Tai buvo paskutiniai jų koncertai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*