SARAH LOMBARDI: IR AŠ GAUNU PIMPALŲ NUOTRAUKAS!

RTL
2020.05.22
Sarah Lombardi

Sarah Lombardi

Köln. Ir Sarah Lombardi (27) kasdien yra bombarduojama pimpalų nuotraukomis iš nepažįstamų vyrų.

Vokietijoje jau savaitę kyla aršios diskusijos, pasirodžius Joko Winterscheidt (41) ir Klaas Heufer-Umlauf (36) socialinei TV akcijai „Männerwelten“ („Vyrų Pasauliai“), kur aktreipiamas dėmesys į moterų seksualinį priekabiavimą internete. „Tai yra tiesiog tema, apie kurią atėjo laikas kalbėti. Manau, kad daugybė ten esančių moterų gali su tuo susitapatinti – taip pat ir aš. Taigi, ir aš gaunu tas nuotraukas“, –  sako Lombardi RTL.

Dainininkei toks vyrų elgesys jau seniai nebeteikia jokio džiaugsmo! Ji paaiškino: „Jaučiuosi lyg būčiau kažkaip užpulta. Viskas yra lyg į iškrypimo pusę. Bet taip neturi būti. Todėl manau, kad yra labai gerai, jog į tai atkreiptas dėmesys“.

Padedami autorės Sophie Passmann (26) ir garsenybių, tokių kaip Palina Rojinski (35), Collien Ulmen-Fernandes (38) ir kt., televizijos kūrėjai Joko ir Klaas per savo 15 min. ProSieben eterio, kurį laimėjo ir galėjo rodyti, ką tik panorėję, atkreipė dėmesį į priekabiavimo istorijas reportaže „Männerwelten“ („Vyrų Pasauliai“). Daugybė garsių moterų viešai sveikino TV duetą už šį reportažą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*