SARAH JESSICA PARKER KALBA APIE BUVUSIO KOLEGOS SEKSUALINĮ PRIEKABIAVIMĄ

Bild
2019.07.09
Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

New York. Sarah Jessica Parker (54) nuo 1998 m. iki 2004 m. vaidino TV seriale „Sex And The City“ („Seksas ir Miestas“) sekso skilties autorę Carrie Bradshaw. Su šiuo vaidmeniu ji tapo tarptautine žvaigžde.

Tačiau jos karjeroje nebuvo visada lengva, kaip ji dabar atskleidžia. Užkulisiuose ji dažnai susidurdavo su vyrais, kurie su ja elgdavosi netinkamai. Aktorė interviu su „NPR’s Fresh Air“ išklojo visą tiesą.

#MeToo judėjimo metu Parker daugiau nei pusę metų galvojo apie galybę situacijų, kuomet vyrai prie jos elgėsi „blogai arba netinkamai“. „Nesvarbu, kokią rolę vaidinau – aš niekada nesijaučiau tokia galinga, kaip vyras, kuris elgėsi netinkamai“, – sakė Sarah Jessica Parker.

Dažnai ji nieko nesakydavo, kad turėtų galimybę „toliau ateiti į darbą“.

Apie vieną atvejį aktorė papasakojo. Tiesa, nei vyro vardo, nei serialo ar filmo pavadinimo nenurodė. Ji papasakojo, kad po netinkamo elgesio ji nusiuntė savo agentus į produkcijos firmą, kurie pareiškė, kad ji iškart paliks filmavimo darbus ir negrįš, „jei šie dalykai nesiliaus“.

Tai padėjo. „Viskas pasikeitė per maždaug kelias valandas“, – nurodė Parker.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*