SAM SMITH: BŪKITE KANTRŪS IR DOSNŪS

FirstNews
2020.03.25
Sam Smith

Sam Smith

London. Sam Smith (27) savanoriškai užsidarė izoliacijoje. Jis nenori pats užsikrėsti koronavirusu ir pernešti viruso kitiems.

„Instagram“ britų dainininkas kreipėsi į savo fanus: „Tai yra keisti, keisti laikai. Tokie keisti… Šiuo metu aš esu savo namuose. Man truputį skauda galvą ir turiu alergiją, bet manau, kad man viskas gerai. Bet norėjau dėl saugumo likti namuose. (…) Noriu jums visiems nusiųsti meilės. Aš iš tikrųjų tikiuosi, kad jums einasi gerai“.

Toliau Smith: „Tik norėjau pasakyti, kaip yra svarbu šiais laikais laikytis išvien ir rūpintis vienas kitu. (…) Būkite kantrūs bei dosnūs ir dalinkinės jūsų maistu“.

„Viskas, ką aš galiu padaryti, yra dainuoti, nes visa kita man nepavyksta. Jei man pagerės po kelių dienų, tuomet sudainuosiu keletą dainų ir, tikiuosi, galėsime dainuoti kartu“, – tikina atlikėjas.

Beje, Sam Smith taip pat atskleidė, kad saviizoliacija turbūt praleis žiūrėdamas daug TV.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*