RYAN AYERS APKALTINTAS VOJERIZMU

TMZ
2021.01.11
Ryan Ayers

Ryan Ayers

South Bend. Buvęs „Notre Dame“ krepšininkas, o vėliau komandos trenerio padėjėjas Ryan Ayers (34) stebėjo nuogas moteris be jų leidimo, o dabar už tai jis turi bėdų su teisėsauga.

Dabar prokurorai tvirtina, kad Ayers nelegaliai fotografavo dvi skirtingas nuogas moteris kompromituojančiose situacijose. Pareigūnai sako, kad vaizdai buvo užfiksuoti 4 metų laikotarpyje. Sportininko telefone buvo rasta įvairių nuotraukų ir panašu, kad moterys nežinojo, kad jas fotografuoja.

„Tose nuotraukose moterys maudosi duše, miega lovoje arba yra seksualioje pozicijoje“, – sako teisėsaugos atstovas TMZ. Viena tų moterų teigia, kad Ryan Ayers dalinosi nuotraukomis, kurios buvo darytos jo namuose, vienoje grupėje su „vaikinais“, rašo „The South Bend Tribune“, kurie gavo teismo dokumentus.

Ryan Ayers buvo apkaltintas dėl vieno punkto, kai 2020 m. liepą kilo ginčas tarp vienos iš vojerizmo aukos. Moteris teigia, kad Ayers jos veidą trenkė į automobilį.

Savo ruožtu, buvęs krepšininkas paneigė įtarimus per savo advokatą. „Ryan neigia kaltinimus“, – teigia Peter J. Agostino. „Jo gynybos komanda renkasi kartu ir energinai jį gins. Ryan tikisi išsaugoti savo vardą švarų nuo šių melagingų kaltinimų“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*