RUPERT GRINT ĮSIVAIZDUOJA SAVE GRĮŽTANT Į „HARRY POTTER“

ComicBook
2021.01.10
Rupert Grint su Wednesday

Rupert Grint su Wednesday

London. Ar Rupert Grint (32) dar kartą nori suvaidinti burtininką Ron Weasley legendiniame filme „Harry Potter“? Jis tokios galimybės legendinio filmo sugrįžime neatmeta.

Grint „Harry Potter“ dėka tapo pasaulinė žvaigždė. Todėl jokios staigmenos, kad aktorius puikiai save įsivaizduoja šios kino juostos sugrįžime. Interviu „ComicBook“ rupert Grint sakė: „Rolė buvo tokia didelė mano gyvenimo dalis, o personažai ir istorijos liko giliai širdy. Taigi, žinoma, būčiau ten, kai bus tinkamas laikas“.

Tarp kitko, gegužę Rupert Grint ir jo ilgametė partnerė Georgia Groome (28) tapo pirmą kartą tėvais. Jiems gimė dukra Wednesday.

Dukros gimimas Rupert Grint daug ką pakeitė. „bet kokiu atveju pakeitė mano požiūrį, bet naudinga linkme. Aš negalėjau įsivaizduoti, kaip yra būti tėvu. Tai yra visai kitokia meilės išraiška“, – sako aktorius.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*