RUMER WILLIS NEKENČIA SAVO GARBANŲ

RTL
2019.06.12
Rumer Willis

Rumer Willis

Los Angeles. Rumer Willis (30) visą gyvenimą nekentė savo garbanotų plaukų. Tačiau, regis, ji pagaliau save nutarė priimti tokią, kokia yra.

Naujame „Instagram“ įraše Demi Moore (56) ir Bruce Willis (64) dukra rašo: „Savęs mylėjimas ir priėmimas gali būti labai sunkus dalykas ir gali pasireikšti viso savęs teisimu. Man didžiulė kova yra mano natūralaus plaukų spalva ir tekstūra. Visą savo gyvenimą nekenčiau savo garbanų ir maniau, jog jų spalva yra nuobodi“.

Beje, Rumer Willis taip pat atskleidė, kad ji turi alergiją plaukų dažams, todėl nuo gruodžio mėn. plaukų ji nebedažo. Garbanas, regis, ji taip pat pamilo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*