RTL II TAMPA RTLZWEI (VIDEO)

DWDL, Play Radio
2019.10.09
rtlzwei

Köln. Romėniškojo skaičiaus II nebelieka RTL antrojo kanalo pavadinime. Keičiasi ir logotipas.

Nuo pirmadienio (07.10) 17 val. RTL II tapo RTLZWEI (RTLdu – liet. k.). Tiesa, II nuožulniais kraštais lieka logotipe, tačiau apskritimą keičia rėmelis ir papildomas TV pavadinimo užrašas. Iki šiol buvo tik RTL.

Taip pat pasikeitė ir visas RTLZWEI apipavidalinimas. „Transliuotojo prekės ženklo branduolys pertekiamas per programą ir išvaizdą. Mes einame ranka rankon“, – paaiškino marketingo ir komunikacijos vadovas Carlos Zamorano. „Mūsų darbas rinkodaros ir komunikacijos srityse yra aiškiau ir šiuolaikiškiau apsakyti prekės ženklo esmę – geriausiu atveju inovatyviai ir žiūrint į priekį“.

Oficiali rašyba iš RTL II tampa RTLZWEI. TV kanalas naudoja šriftą „Helvetica“. Rėmelis logotipe simbolizuoja atvirumą, aiškina kanalo atstovai. Atstovai pažymi, kad naujas logotipas užims mažiau vietos ir TV kanalo žiūrovui liks daugiau vietos vaizdui.

„Logotipas turi sukurti tapatybę ir išsiskirti iš kitų žiniasklaidos ir pramogų prekių ženklų“, – sako Zamorano. Bet kodėl visa tai? „Pakeisdami dizainą siekiame dviejų tikslų: norime, kad RTLZWEI tikslinėje grupėje būtų kaip svarbiausias realybės prekės ženklas, jauni ir modernūs, o optiškai prisitaikėme prie tolesnio savo įvaizdžio ir dabartinio formato. Mūsų išvaizda turi išsiskirti“.

„Taikydami naują tipografiją ir užrašą ZWEI, paryškinsime stoties prekės ženklo identitetą“, – įsitikinusi RTLZWEI kūrybos ir reklamos skyriaus vadovė Tina Wiesner.

1570367068_rtl-zwei---logo-zeitstrahl

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*