RONAN KEATING: KAI TAI BAIGSIS…

FirstNews
2020.03.26
Ronan Keating

Ronan Keating

London. Pilni barai, ilgos žmonių eilės parduotuvėse ir dideli susibūrimai – daugeliui dabar tai atrodo kaip siaubas. Tačiau koronos krizės metu tokių dalykų galima ir pasiilgti.

Ronan Keating (43) savo „Instagram“ turi aiškią nuomonę: „Kai tai baigsis, tada mes niekada neturėtumėme nepažįstamam spausti rankos, pripildyti parduotuvių lentynas. Pokalbiai su kaimynais, pripildyti teatrai, šventės penktadienio vakarą, (…) kavos gėrimas su draugu, (…) kiekvienu giliu įkvėpimu imsimės to, kas gyvenime atrodo savaime suprantama. Kai tai baigsis, mes, tikiuosi, pamatysime, kad tapome labiau žmonės, kokiais norėtume būti (…) ir, tikėtina, tokiais liksime: geresni kitiems, nes išgyvenome blogiausia“.

Beje, ir Lena Meyer-Landrut (28) tikisi, kad po koronaviruso pandemijos mes vėl netapsime „neišmanėliai kvailiai“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*