ROBBIE WILLIAMS: DILEMA DĖL „TAKE THAT“

FirstNews
2014.03.20
Robbie Williams

Robbie Williams

London. Robbie Williams (40) negali apsispręsti, ar grįžti į grupę ‘Take That“, kurioje jis išgarsėjo.

Britų pop žvaigždė dabar neturi laiko „Take That“, tačiau jis labai nenori nuliūdinti grupės kolėgos Gary Barlow (43), kuriam „Take That“ yra labai svarbu. Šaltinis sakė: „Robbie neprieštarauja idėjai, bet šiemet jis visai neturi laiko ‘Take That’ susijungimui. Taip pat jis nenori nuliūdinti Gary, nes jie įveikė skirtumus ir sutaria geriau nei bet kada“.

Robbie Williams bando rasti kompromisą. „Jis pasiūlė kartu įrašyti dainas ir pažiūrėti, kaip viskas gausis, o tada, 2015 m., vykti į pasaulinį turą“, – pridūrė šaltinis.

Beje, šiuo metu Robbie Williams gastroliuoja po Europą. Dabar jis reklamuoja savo naują albumą „Swings Both Ways“ Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*