ROBBIE WILLIAMS DĖL PLIKIMO NUSISKUTO PLAUKUS

FirstNews
2020.05.23
Robbie Williams

Robbie Williams

London. Būnant 46-erių galima jau kalbėti apie plaukų slinkimą. Ir būtent Robbie Williams (46) dabar tai padarė.

„Instagram“ tiesioginėje transliacijoje jis atskleidė: „Plaukai ant viršaus tampa vis plonesni“. Dainininkui tai visai nepatinka, todėl jis galvoja apie plaukų transplantaciją: „Manau, kad persisodinsiu plaukus, prožektoriai scenoje yra nesuderinama. Kiek tūkstančių plaukų man reikėtų, kad jie neatrodytų per ploni?“.

Ir ne tik tai: Robbie plaukus nusikirpo labai trumpai: „Nežinau, kaip turėčiau nešioti savo plaukus, kai turiu šį stilių. Tai veikia, kai dirbu, nes turiu savo kirpėją. Bet žinau, kad atrodau nekaip. Taigi, aš nusiskutau visus plaukus“.

Beje, gegužės 29 d. įvyks „Take That“ sugrįžimas. Ir su Robbie Williams. Geram tikslui jie dainuos savo didžiausius hitus iš namų karantino (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*