ROBBIE WILLIAMS BANDĖ NUSIŽUDYTI

Daily Mail
2019.07.11
Robbie Williams

Robbie Williams

London. Robbie Williams (45) atskleidė, kad „pavartojęs daug kokso“ bandė nusižudyti.

Kalbėdamas „Jo Wood’s Alien Nation“ podkaste dainininkas kalbėjo apie savo psichinę sveikatą, tamsųjį laikotarpį, kuomet gyveno „tamsiuose“ namuose Primrose Hill, Šiaurės Londone su savo buvusia mergina. „Tuo metu vartojau daug kokso. Buvau namuose, kai išgirdau žingsnius, lipant laiptais į viršų. [Buvusi mergina] pamanė, kad tai buvo jos senelis. Šokau į automobilį ir, nežinau kas ten buvo, bet įšoko ant užpakalinės sėdynės. Nebegalėjau to pakelti. Maniau, jei tai ir toliau bus, tuomet nusižudysiu“, – aiškino Robbie.

„Vieną dieną atsikėliau, o lovos gale tvyrojo rūkas. Aš buvau pernelyg išsigandęs eiti valytis dantis, bijojau eiti per rūką. Tuo metu tik pasakiau savo merginai ‘Einu, ar tu eisi su manimi?’.“

Robbie teigė, kad vėliau sužinojo, jog tas namas buvo pastatytas ant kapinių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*