RITA ORA PATEIKĖ PATARIMŲ DĖL PASIMATYMO

BRAVO
2019.01.10
Rita Ora

Rita Ora

Berlin. Kam nesiseka pasimatymuose, turėtų paklausyti Rita Ora (28) patarimų.

Vokiečių žurnalui „BRAVO“ britų žvaigždė sakė: „Man patinka pasimatymai, bet nevakarieniauti ar kažkas panašaus. Manau, tai visada yra labai nesmagu“.

Dainininkė mieliau mėgaujasi kita aplinka. Apie tai ji interviu su „BRAVO“: „Tada mieliau eiti į barą ir kažko išgerti. Tai nuima įtampą, kuri man nepatinka“.

Kodėl? Gana paprasta: Ora atveju tai yra tiesiog „nekieta“ – ir tai ne tik dėl jos įžymybės statuso. Ji paaiškino: „Būtent dėl šio dalyko man nepavyko meilėje. Aš buvau visiškai ne atsipalaidavusi“.

Jaukus pasimatymas su Rita Ora bare – skamba visai neblogai, ypač, jei ten nėra Andrew Garfield (35). Būtent su juo buvo visai neseniai siejama pop žvaigždė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*